Přihlásit se  \/ 
x
x
x

NAŠE SLUŽBY

KVALITNÍ STRAVOVÁNÍ PRO VAŠE ZAMĚSTNANCE

Jsme rodinná společnost působící na domácím trhu v oblasti gastronomie a služeb od roku 2009. Poskytujeme komplexní služby v oblasti firemního stravování, provoz jídelen a firemních kantýn (včetně doplňkového prodeje) dovoz a výdej obědů, cateringové služby.

V roce 2016 jsme v Nýřanech zkolaudovali nové prostory určené k výrobě jídel, působíme v plzeňském kraji - okolí Plzně.

VYSOKÁ ÚROVEŇ POSKYTOVANÝCH SLUŽEB

VYSOKÁ ÚROVEŇ POSKYTOVANÝCH SLUŽEB

Sledováním světových trendů v oblasti gastronomie a pravidelným proškolováním personálu jsme schopni našim zákazníkům poskytnout služby na vysoké úrovni.

SYSTÉM HYGIENICKÉ KONTROLY NA VŠECH ÚROVNÍCH VÝROBY

SYSTÉM HYGIENICKÉ KONTROLY NA VŠECH ÚROVNÍCH VÝROBY

Na našich provozech a to na všech úrovních výroby i distribuce klademe důraz na dodržování nejvyšších nároků na hygienu, zdraví, bezpečnost a životní prostředí.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP KE KAŽDÉMU ZÁKAZNÍKOVI

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP KE KAŽDÉMU ZÁKAZNÍKOVI

Našim zákazníkům nasloucháme a neustále pracujeme na zkvalitnění našich výrobků a služeb dle jejich přání a požadavků. Poskytujeme řešení šité na míru pro každého zákazníka.

Image

Firemní stravování V KOSTCE je kvalitní, zdravé, chutné, pestré a bezpečné.

Naším hlavním cílem je seznámit se s jedinečnými potřebami klienta a nabídnout řešení, které bude vyhovovat specifikům vašeho provozu. Víme, že naši hosté se dnes častěji odlišují ve svých stravovacích návycích. Vyhledávají tradiční i moderní směry stravování, přizpůsobují jídelníček svému způsobu života a světonázoru. I ve všední dny k nám zavítají gurmáni se skutečnou láskou k jídlu. Náš koncept služeb je v tomto směru připraven vyhovět nárokům i těch nejnáročnějších strávníků.

This image for Image Layouts addon

PROVOZ JÍDELEN A KANTÝN

Naše kompletní služby zahrnují zajištění výdeje stravy vlastními zaměstnanci, přepravu jídel v termoportech firemními vozy do vaší jídelny (ručíme za včasnost přepravy a přemístění přepravních nádob z vozidla do výdejny a to vše za hygienických podmínek), úklid stravovacích prostor. Nabízíme firmám provoz jejich kantýn v prostorách firmy s kompletním servisem a doplňkovým prodejem. V tomto směru máme dlouhodobé zkušenosti, zajišťujeme stravování pro větší a významné firmy.

This image for Image Layouts addon

DOVOZ OBĚDŮ

Nabízíme každý den čerstvá jídla v jednoporcových nevratných obalech, která jsou určená k přímé spotřebě. V případě potřeby lze ohřát v mikrovlné troubě. Můžeme dodat i jídla v gastronádobách a termoportech. Po předchozí domluvě jsme schopni dodat i šokově ochlazená jídla jak v jednoporcových obalech, tak i v termonádobách. Stálým zákazníkům dovážíme jídlo pokud možno ve stejnou dobu. Dovážíme od cca 10 jídel, pokud je více malých firem v jedné budově, lze i méně.

This image for Image Layouts addon

CATERINGOVÉ SLUŽBY

Příležitostí k obchodním či společenským setkáním je bezpočet a ještě více je způsobů, jak můžete své obchodní partnery nebo návštěvníky pohostit. Náš tým gastronomických profesionálů zajistí špičkové služby přesně podle vašich požadavků. Bankety, koktejly, recepce, rauty, stejně jako pohoštění při poradách, setkáních se zaměstnanci, prezentacích, konferencích, soukromých party a jiných slavnostech. Ať již plánujete jakoukoli událost, rádi vám pomůžeme s výběrem místa, charakteru i gastronomického programu akce.